JEDNOZNAČNÁ VÝHRA

02.11.2015 07:30

Patrioti - ROUTINERS 0:13 (0:3, 0:4, 0:6)

góly: - B. Strákoš 3, P. Dvonč 2, Š. Vaňo 2, M. Dvonč, P. Eliáš, P. Pánik, M. Belica, M. Holečka, I. Janček

V 7.kole Zlatomoraveckej hokejbalovej ligy sme nastúpili proti nováčikovi Patriotom a v tomto zápase sme chceli nadviazať na predchádzajúce výsledky. Od začiatku zápasu sme hrali aktívne a snažili sme sa o početnú strelbu, čo sa nám aj darilo. Prvú tretinu sme vyhrali 3:0 a v druhej tretine sa tiež obraz hry nezmenil, súper hrozil z ojedinelých brejkov a brankár Chren veľa roboty v tomto zápase nemal. Druhá tretina sa skončila 4:0 v náš prospech a v tej tretej sa už zápas len dohrával. Presadili sa všetky formácie a celkovo sme zvíťazili 13:0 a posunuli sme sa na druhé miesto v tabuľke za Benetton, na ktorý strácame 3 body, ten však má odohratý o jeden zápas viac.