TRETIA VÝHRA V RADE

19.10.2015 08:51

ROUTINERS - Penguins Avengers 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)

body: P. Dvonč 3+1, A. Hrnčiar 1+0, M. Holečka 1+1, I. Janček 1+0, Buško 0+2, Strákoš 0+1

Derby zápas s minuloročným finalistom Penguins býva vždy náročný, čo sa od začiatku potvrdilo, keď sme inkasovali ako prvý po strele súpera nad vyrážačku Chrena. Potom sme však už prevzali opraty stretnutia do vlastných rúk a na 1:1 vyrovnával dovolenkový navrátilec do zostavy Janček po prihrávke Buška. Buško o chvíľu nato našiel presnou prihrávkou v presilovke P.Dvonča, ktorý strelou príklepom od modrej stanovil výsledok prvej tretiny na 2:1 v náš prospech. V druhej tretine sa hra vyrovnala a šance boli na oboch stranách, no o jediný gólový zápis sa postaral P.Dvonč po asistencii Štrákoša, keď pár sekúnd pred koncom tretiny príklepom medzi nohy prekvapil súperovho gólmana. Tretia tretina už bola opäť v našej réžii, keď najskôr Holečka zúžitkoval prihrávku od P.Dvonča a strelou zápästím skóroval. O chvíľu nato si táto dvojica úlohy vymenila a Holečka krásnou príhrávkou našiel P.Dvonča, ktorý už nemal problém trafiť prázdnu bránku. Posledný gól ešte stihol pridať Hrnčiar a tak sme po peknom kolektívnom a ofenzívnom výkone zdolali Penguins 6:1 a pripísali sme si tri body do tabuľky.

Najbližší zápas odohráme proti Patriotom 25.10.2015 o 9:00 hod.